Uczennice z ZS nr 1 w Męcinie na Gali Stypendystów

12.06.2014

W dniu 11 czerwca br. odbyła się uroczysta Gala Stypendystów w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Tegorocznymi stypendystkami  „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych” były dwie uczennice z Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie:  Monika Szołdrowska z kl. I a i Arleta Dutka kl. III b. W uroczystości uczestniczyło ponad 300 osób m.in. przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Krakowie, Urzędu Marszałkowskiego Woj. Małopolskiego, dyrektorzy szkół, opiekunowie dydaktyczni oraz stypendyści i ich rodzice. Uczennice z ZS nr 1 Męcina otrzymały certyfikaty  i upominki z rąk Marszałka Woj. Małopolskiego Marka Sowy. Gala była okazją do podsumowania całorocznej pracy uczniów, pozwoliła docenić trud i zaangażowanie stypendystów. Uczennicom i ich opiekunom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.