V Gminny Konkurs Języka Angielskiego w ZS w Mordarce

12.02.2015

Ani się obejrzeliśmy, jak minęło pięć lat, od kiedy po raz pierwszy odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Zespole Szkół w Mordarce. Kolejna edycja konkursu przyciągnęła uczniów zainteresowanych językiem angielskim. Dnia 5 lutego 2015 roku dziesięcioro uczniów reprezentujących  gimnazja z  terenu gminy Limanowa przystąpiło do zmagań konkursowych. Jak co roku uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością słownictwa, zagadnień gramatycznych oraz umiejętnością rozumienia tekstów pisanych.

Po raz kolejny uczniowie nie zawiedli i zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Komisja konkursowa, w skład której weszli nauczyciele języka angielskiego uczący w szkołach gimnazjalnych wyłoniła najlepszą „trójkę” :

I miejsce Julia Niemiec – Publiczne Gimnazjum w Mordarce

II miejsce Klaudia Pawlik – Publiczne Gimnazjum w Męcinie

III miejsce Natalia Michura – Publiczne Gimnazjum w Męcinie

Wyróżnienie otrzymała Aneta Kuzak – Publiczne Gimnazjum w Rupniowie

Laureaci i uczestnicy otrzymali programy komputerowe, słowniki oraz książki w języku angielskim. Fundatorem nagród był Wójt Gminy Limanowa. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli Dyrektor GZOS w Limanowej pani mgr Edyta Król, zastępca wójta mgr inż. Marian Mąka oraz Dyrekcja Zespołu Szkół w Mordarce,  którzy pogratulowali zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu i życzyli dalszych  sukcesów w nauce języka angielskiego.

Konkurs zorganizowali nauczyciele języka angielskiego z  ZS w Mordarce: Renata Włodarczyk,  Renata Szewczyk oraz Renata Frączek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu .

I miejsce Julia Niemiec – Publiczne Gimnazjum w Mordarce

II miejsce Klaudia Pawlik – Publiczne Gimnazjum w Męcinie