Sukcesy uczniów z ZS nr 1 w Męcinie w Małopolskim Konkursie Biologicznym

14.04.2015

W dniu 14 kwietnia br. miało miejsce uroczyste zakończenie Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów.  Jego nadrzędnym celem było wyłanianie talentów wśród młodzieży szkolnej oraz rozbudzanie ciekawości poznawczej i twórczego działania uczniów. Zaszczytny tytuł laureata tegoż konkursu uzyskała uczennica naszej szkoły Małgorzata Krzemińska.

Opiekę naukową nad przygotowaniem uczennicy do konkursu sprawowała Renata Długosz. Uroczystość odbyła się w XX Liceum Ogólnokształcącym im. Leopolda Staffa w Krakowie. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie, laureaci, ich rodzice oraz nauczyciele. Uczniowie oprócz zaświadczeń odebrali również nagrody książkowe, płyty CD z filmami przyrodniczymi oraz nośniki pamięci. Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego oraz solistów, którzy zaprezentowali repertuar nagrodzony na różnych konkursach. Należy podkreślić, iż w tegorocznym konkursie biologicznym uczennice ZS nr 1 w Męcinie Wiktoria Oleksy i Monika Szołdrowska zdobyły tytuły finalistek.

Gratulujemy!!!

Gratulujemy!!!