Kolędowanie w Szkole Podstawowej nr 2 w Siekierczynie

19.01.2016

Będąc ciągle w okresie kolędowania Dyrektor Józefa Setlak wraz z gronem pedagogicznym oraz Rada Rodziców w Szkole Podstawowej nr 2 w Siekierczynie na czele z Przewodniczącą Barbarą Biedroń wspólnie zorganizowali poświąteczne spotkanie podczas którego dzieci zaprezentowały programy artystyczne nawiązujące do tematyki Świąt Bożego Narodzenia. Prezentacje dzieci składały się z dwóch części były to jasełka oraz występ kolędników z gwiazdą. Dla tych drugich była to niemalże próba generalna przed występem w Lubomierzu gdzie podczas Przeglądu Powiatowego będą reprezentować Gminę Limanowa już w najbliższą niedziele.

Za oprawę artystyczna spotkania odpowiedzialne były Zdzisława Zoń oraz Monika Płachta, którym serdecznie gratulujemy sukcesów i liczymy na kolejne.

Nie zabrakło również zaproszonych gości : Zastępcy Wójta Gminy Limanowa Mariana Mąki, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej Edyty Król, sołtysa wsi Tomasza Pałki, radnego Marka Boruckiego jak również  ks, proboszcza Mariana Cebuli.