Wypłata pieniędzy za zwrot podatku akcyzowego

27.03.2014

Urząd Gminy Limanowa informuje, że od 7 kwietnia 2014r. w kasie tutejszego urzędu, będą wypłacane pieniądze za zwrot podatku akcyzowego dla rolników, którzy w lutym br. złożyli wnioski w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Osoby uprawnione do odbioru pieniędzy powinny okazać ważny dokument tożsamości.

Kasa Urzędu Gminy Limanowa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00.