Zaproszenie na XXXII sesję Rady Gminy Limanowa

03.09.2014

Wszystkich mieszkańców Gminy Limanowa, serdecznie zapraszam do uczestniczenia w obradach XXXII sesji Rady Gminy Limanowa, która odbędzie się 11 września 2014 roku /czwartek/ o godz. 14:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B.

PROPONOWANY PORZĄDEK POSIEDZENIA:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  3. Wystąpienia zaproszonych gości.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Informacja Wójta Gminy o realizacji zadań w okresie międzysesyjnym.
  6. Rozpatrzenie sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Limanowa za pierwsze półrocze 2014 roku.
  7. Podjęcie uchwał w sprawie:
  • wyrażenia woli przystąpienia wraz z Powiatem Limanowskim do realizacji projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa i warunków komunikacyjnych w ciągu dróg poprzez przebudowę dróg gminnych Pasierbiec-Stara Karczma-Nowe Rybie-Marna Wieś-Nowe Rybie-Kamionna”.
  • udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Limanowskiemu na realizację projektu pn. „Modernizacja, usprawnienie układu komunikacyjnego i poprawa warunków bezpieczeństwa poprzez odcinkową przebudowę i remont ciągu dróg powiatowych nr 1555K i 1612K na terenie Powiatu Limanowskiego”
  1. Odpowiedzi na interpelacje.
  2. Wolne wnioski i zapytania.
  3. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy Limanowa

Józef Oleksy

PROPONOWANY PORZĄDEK POSIEDZENIA:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  3. Wystąpienia zaproszonych gości.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Informacja Wójta Gminy o realizacji zadań w okresie międzysesyjnym.
  7. Podjęcie uchwał w sprawie:
  1. Odpowiedzi na interpelacje.
  2. Wolne wnioski i zapytania.
  3. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy Limanowa