Indywidualne sukcesy sportowe wyróżnione nagrodami Wójta Gminy Limanowa

26.05.2015

Dnia 27 maja 2015 roku zostały rozdane nagrody Wójta Gminy Limanowa za osiągnięcie wysokich wyników   sportowych w 2014 roku. Zgodnie z uchwałą Nr V/32/2011 Rady Gminy Limanowa o takie wyróżnienie mogą starać się mieszkańcy Gminy Limanowa, którzy zdobywali najwyższe lokaty na podium podczas Mistrz Polski, Europy i Świata jak również uchwała przewiduje wyróżnienie osób, które osiągnęły szczególne wyniki sportowe na ogólnopolskich turniejach.

Po zaopiniowaniu nagród przez Radę Sportu, Zarządzeniem nr 37 z dnia 22 maja 2015 Wójt Gminy Limanowa przyznał je następującym sportowcom :

Wioletta Orczykowska – pływanie

Klaudia Zelek – biegi na orientacje

Małgorzata Sroka  - biegi na orientacje

Krzysztof Fitrzyk - biegi na orientacje

Marcin Guzik – karate kyokushin

Julia Domiter – tenis stołowy

Kacper Sułkowski - tenis stołowy

Bartosz Sułkowski - tenis stołowy

Karol Sułkowski - tenis stołowy

Krystian Gaik - tenis stołowy

Dawid Rozum - tenis stołowy

Wręczenia okolicznościowych dyplomów oraz nagród dokonał Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan oraz Sekretarz Gminy Limanowa Marek Ziaja .Wójt w trakcie spotkania  przedstawił młodym sportowcom, ich trenerom oraz rodzicom  sytuację dotyczącą bazy sportowej – obecnej – oraz nakreślił zamierzenia odnośnie dalszej działalności  w ramach sportowych przedsięwzięć Urzędu Gminy Limanowa. Serdecznie podziękował rodzicom za okazywane wsparcie dla swoich pociech i pomoc w realizowaniu wytyczonych przez nich sportowych celów.

Gratulujemy wszystkim serdecznie i życzymy sukcesów o bieżącym roku !