Zaproszenie do udziału w konkursie w ramach XI Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości

30.09.2015

Powiat Limanowski wraz z Regionalnym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej organizuje XI edycję konkursu, w następujących kategoriach: "Lider Biznesu", "Debiut Gospodarczy Roku", "Pracodawca Roku" oraz "Działalność charytatywna wśród lokalnej społeczności".

Konkurs ma na celu wspieranie przedsiębiorczości poprzez promocję firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne z zachowaniem zasad etyki biznesu oraz osób, które swym działaniem szczególnie przyczyniają się do tworzenia sprzyjających warunków dla przedsiębiorczości jak i dla rozwoju lokalnej społeczności.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się podczas Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości (planowany termin to 13 listopad br.). Gala wręczenia nagród będzie miała charakter publicznej promocji wyróżnionych laureatów.

Patronat Honorowym nad imprezą objęli: Minister Skarbu Państwa – ANDRZEJ CZERWIŃSKI oraz Marszałek Województwa Małopolskiego - MAREK SOWA.

Organizatorem konkursu jest Powiat Limanowski, Regionalne Stowarzyszenie Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej oraz Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 2 października 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Limanowej, ul. Józefa Marka 9 (pok. 203 lub dziennik podawczy). Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Rozwoju, Inwestycji i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych Starostwa Powiatowego w Limanowej (tel. 18 3337 897).

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz wnioski: