Spotkanie informacyjne na temat możliwości wsparcia z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w Gminie Limanowa

01.09.2015

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie

Termin: 16 września 2015r. od godz. 10.00 do 13.30

Miejsce: Urząd Gminy Limanowa (sala nr 13), ul. Matki Boskiej Bolesnej 18 B, 34-600 Limanowa

Spotkanie jest organizowane we współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego z Urzędem Gminy Limanowa.

Uczestnicy spotkania: spotkanie jest adresowane do mieszkańców i instytucji z terenu gminy Limanowa, zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z zakresu inwestycji samorządowych, przedsiębiorczości, aktywizacji społecznych, rewitalizacji i innych, objętych Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.

Uwagi: Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do dnia  14 września br. do godz. 16.00. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod poniższym linkiem:

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych: Celem odpowiedniego przygotowania miejsca szkolenia i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr (18) 442 25 78, (18) 442 25 79 lub elektronicznie na adres: [email protected]

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

Program spotkania

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie

Termin: 16 września 2015r. od godz. 10.00 do 13.30

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod poniższym linkiem:

Program spotkania