Losowanie składów obwodowych komisji wyborczych

01.10.2015

INFORMACJA WóJTA GMINY LIMANOWA

z dnia 2 października 2015 r. o terminie publicznego losowania składów obwodowych komisji wyborczych, powoływanych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.

Na podstawie § 8 ust. 2 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej, informuję, że w trybie publicznego losowania ustalane będą składy osobowe do następujących obwodowych komisji wyborczych:

1. Nr 3 w Szkole Podstawowej w Kaninie,
  2. Nr 9 w Szkole Podstawowej w Kłodnem,
  3. Nr 17 w Szkole Podstawowej Nr 2 w Męcinie,
  4. Nr 18 w Szkole Podstawowej w Wysokiem.

Losowanie składów osobowych do wyżej wymienionych obwodowych komisji wyborczych odbędzie się 5 października 2015 r. o godz. 900 w Urzędzie Gminy Limanowa, ul. M.B. Bolesnej 18B – sala konferencyjna.

Zasady i tryb przeprowadzenia publicznego losowania składów osobowych obwodowych komisji wyborczych określa uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej.

Wójt Gminy Limanowa
/-/ inż. Władysław Pazdan