Panel informacyjny dotyczący możliwości pozyskania funduszy unijnych dla Przedsiębiorców

04.04.2016

Dnia 18 kwietnia br. o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Restauracji Siwy Brzeg w Limanowej odbędzie się panel informacyjny na temat możliwości pozyskiwania przez Przedsiębiorców funduszy unijnych organizowany przez Regionalne Stowarzyszenie Przedsiębiorców. Spotkanie jest kontynuacją cykl spotkań na temat pozyskiwania środków unijnych, tym razem prowadzić je będą specjaliści z Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Przewodnim tematem spotkania będą informacje dotyczące finansowania inwestycji, badań oraz innowacyjności naszej gospodarki ze środków unijnych z szczegółowym omówieniem tematów, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród firm lokalnych tj.

1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach (1.2.1 - 1.2.3)

3.3 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki (3.3.1 - 3.3.2)

3.4 Rozwój i konkurencyjność małopolskich Małych i Średnich Przedsiębiorstw (3.4.1 - 3.4.5)

Drugi temat „Środki i programy z Funduszy Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego dostępne w Powiatowym Urzędzie dla pracodawców tworzących nowe miejsca pracy”, omówi  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej Marek Młynarczyk.

Spotkanie ma charakter otwarty dlatego serdecznie zapraszamy zainteresowane firmy do udziału w tym wydarzeniu.

Obecność na spotkaniu należy potwierdzić do dnia 13 kwietnia 2016r. pod numer tel. 18 3301 617, lub na e-maila: [email protected]