Wypełnij ankietę, zgłoś projekt ! - miej wpływ na kierunek rozwoju Gminy Limanowa

04.12.2016

Do dnia 14 grudnia br. zgłaszać można projekty oraz składać ankiety do Programu Rewitalizacji Gminy Limanowa, co ma na celu ocenę obecnego stanu obszaru rewitalizacji, określenia  potrzeb mieszkańców oraz innych zainteresowanych osób, a także wybór najbardziej pożądanych kierunków rozwoju Gminy.

Z uwagi na przystąpienie Gminy Limanowa do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji, zachęcamy do udziału w Ankiecie konsultacyjnej oraz zgłaszania projektu do Gminnego Programu Rewitalizacji za pomocą Karty zgłoszeniowej.

W badaniu wziąć mogą udział mieszkańcy obszaru rewitalizacji, wszyscy mieszkańcy gminy Limanowa, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe oraz pozostałe zainteresowane podmioty.

Ankiety i Karty można składać w Urzędzie Gminy Limanowa na Dzienniku Podawczym w terminie do 14 grudnia 2016 r. Zeskanowane można również przesłać w w/w terminie na adres  [email protected]