SP nr 2 w Starej Wsi najlepsza w unihokeja

01.04.2014

Dnia 2 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 2 w Starej Wsi odbyły się zawody w Unihokeja  Dziewcząt i Chłopców w kategorii Szkół Podstawowych. Młodzi gracze walczyli o awans na zawody powiatowe, które odbędą się dn. 4 kwietnia br.  też w w/w placówce.

Uroczystego rozpoczęcia turnieju dokonał Dyrektor  Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi  Marek Twaróg,  po czym pięć drużyn w tym trzech reprezentantów ze szkół podstawowych w kategorii chłopcy : Stara Wieś nr 1, Stara Wieś nr 2 oraz Męcina nr 2 jak również dwie drużyny dziewcząt ze Starej Wsi nr 1 i nr 2 przystąpiło do sportowej rywalizacji.

Gospodarze nie tracąc ducha walki  nie pozostawili złudzeń która szkoła w gminie Limanowa jest najlepsza w unihokeju, szturmem zdobywając obydwie kategorie. Zwycięskie drużyny  z Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi wystąpiły w składzie :

- dziewczęta : Franczak Agnieszka, Starzyk Aleksandra, Zimirska Aneta, Mamak Emilia, Szewczyk Marta, Keska Gabriela, Kędroń Martyna, Filipiak Gabriela, Kędroń Aldona, Wielek Ewelina;

- chłopcy: Bubula Krzysztof, Łyszczarz Miłosz, Piórkowski Michał, Tokarz Gabriel, Wielek Krzysztof, Małucha Mariusz, Franczak Jakub,  Tokarz Artur, Talarczyk Michał, Duchnik Rafał, Szewczyk Przemysław. Nad przebiegiem spotkania czuwał sędzia Józef Smęda.

Drugie miejsce w kategorii chłopców zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie,  a miejsce trzecie -  Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi zajęły drugie miejsce.

Nagrody i dyplomy dla uczestników w imieniu Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana wręczył Sekretarz Gminy Marek Ziaja.  Drużynom życzymy sukcesów na zawodach powiatowych.

Pobierz galerię zdjęć

Pobierz galerię zdjęć