Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turniej piłkarski "Orlik 2012"

14.09.2014

W dniach 10 i 12 września na boisku „Orlik 2012” w Męcinie rozegrano eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera Tuska.

10.09 w zawodach rywalizowały dziewczęta i chłopcy rocznik 2003 i 2004 ze Starej Wsi I, Mordarki, Kłodnego, Wysokiego i Męciny 1. W kategorii dziewcząt najlepsze były uczennice z SP Kłodne(opiekun  Andrzej Ruchała), które wywalczyły awans na zawodach wojewódzkich, drugie miejsce zajęła SP Mordarka, trzecie Stara Wieś I, czwarte Męcina 1.

W kategorii chłopców wygrali uczniowie SP 1 Stara Wieś(opiekun Marcin Stanisz),  II miejsce SP Męcina 1, III miejsce SP Kłodne, IV miejsce SP Mordarka, V miejsce Wysokie.

12.09 Swoje zawody rozegrali uczniowie urodzeni w latach 2001, 2002.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły zawodniczki ze Starej Wsi I(opiekun Marek Młynarczyk), II miejsce UKS Kłodne, III miejsce ZS Męcina, IV miejsce ZS Mordarka.

W katetgorii chłopców wygrali uczniowie z ZS Mordarka(opiekun Janusz Zelek), II miejsce Męcina I, III miejsce Męcina II, IV miejsce Kłodne.

Wszystkie mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” 2x7 meczy. Urząd Gminy Limanowa zapewnił bezpłatny przewóz wszystkim uczestnikom, a sponsorzy napoje i posiłek.

Zawody sędziowali animatorzy Orlika w Męcinie: Józef Smęda, Mirosław Smoleń, Włodzimierz Stasik.