Za nami gminne eliminacje w Mini Koszykówce Dziewcząt i Chłopców

03.12.2014

Dnia 1 grudnia odbyły się gminne eliminacje dziewcząt w Mini Koszykówce. Zawody, do których zgłosiły się trzy Szkoły Podstawowe rozegrane zostały na hali sportowej przy ZS w Pasierbcu. Ze względu na niewielką ilość szkół turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji mistrzem Gminy Limanowa zostały Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi, które zasłużenie zgarnęły laur zwycięstwa.
Podsumowania turnieju, oraz wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Rozalia Kuchta – Dyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu, oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I m – Stara Wieś 1
II m – Pasierbiec
III m – Siekierczyna 1

Z kolei 4 grudnia, również na hali w Pasierbcu zostały rozegrane gminne eliminacje w Mini Koszykówce tym razem chłopców, do których zgłosiły się tylko dwie Szkoły Podstawowe. Po rozegranym jednym meczu Mistrzem Gminy zostali chłopcy z Pasierbca, którzy z wysoką przewagą pokonali kolegów z ZS nr 1 w Starej Wsi.
Zawodnikom nagrody i puchary wręczyli: Wojciech Korabik – z Urzędu Gminy Limanowa, oraz nauczyciele wychowania fizycznego

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się dopiero po Nowym Roku.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I m – Stara Wieś 1
II m – Pasierbiec