OGÓLNOPOLSKI BIEG Z MAPĄ W LIMANOWEJ

17.05.2015

Na wielu, ciekawie zaprojektowanych trasach rywalizowało ponad 200 uczestników tej zabawy. Wśród nich większość stanowili typowi amatorzy, z których wielu po raz pierwszy miało do czynienia z biegiem na orientację.

Lista startowa zamknęła się na liczbie 213, tym samym padł nowy rekord frekwencji. Jednak tak naprawdę to nie o bicie rekordów chodziło. Co najbardziej cieszy to spora liczba całych rodzin, które z wspaniale się bawiły – mówi prezes UKS „Patria” Młynne Witold Sochacki.

Najciekawiej było chyba podczas ostatniego biegu – O- Team, w którym w starcie masowym wystartowało prawie 40 duetów, a  zadaniem do wykonania było w czasie 13 minut odnaleźć jak największą ilość punktów. Była to naprawdę świetna zabawa, która uczestnikom  przyniosła wiele emocji.

Dla pierwszej setki zgłoszonych zawodników organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale, dla najlepszych były puchary i dyplomy oraz nagrody, które rozlosowano podczas zakończenia imprezy.

Komplet wyników oraz zdjęcia z Biegu można znaleźć na stronie „jedynaka w tej orientacji sportowej” na terenie powiatu, czyli UKS „Patria” Młynne www.patriamlynne.pl
Klub „Patria” zaprasza wszystkich chętnych na XIII edycję Międzynarodowych zawodów w biegu na orientację – „Limanowa Cup 2015”, która w dniach 24-26 lipca br. odbędzie się w okolicach Bochni. www.limanowacup.pl

Organizatorzy V Ogólnopolskiej Akcji „Cała Polska Biega z Mapą”
UKS „Patria” Młynne