Nagrodzono najlepszych sportowców 2015 roku

28.06.2016

29 czerwca br. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród  dla zawodników za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2015 r. Po zaopiniowaniu nagród przez Radę Sportu, Zarządzeniem nr 45 z dnia 31 maja 2016 roku Wójt Gminy Limanowa przyznał je dwojgu sportowcom:

Wioletcie Orczykowskiej – Mistrzyni Polski seniorów w pływaniu

Bartoszowi Sułkowskiemu – Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, powołanie do ścisłej kadry narodowej

Wręczenia okolicznościowych dyplomów oraz nagród dokonał Wójt Gminy Limanowa
– Władysław Pazdan oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik. Wójt w trakcie spotkania pogratulował sportowcom sukcesów oraz podziękował rodzicom za okazywane wsparcie dla swoich pociech i pomoc w realizowaniu wytyczonych przez nich sportowych celów.

Wyróżnionym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w bieżącym roku!