Klubowe Mikołajki w LKS Mordarka

06.12.2016

W sobotę 03.12.2016 r. na najmłodszych zawodników klubu LKS Mordarka czekała nie lada niespodzianka. Odwiedził ich Święty Mikołaj. Święty w tym roku przybył troszkę wcześniej, gdyż jak sam tłumaczył zawodników z roku na rok jest coraz  więcej i chcąc obdarzyć wszystkich podarunkami, musiał przybyć już na sobotni turniej.

W tym roku  Mikołaj miał nie łatwe zadanie do wykonania, gdyż nie mógł pomieścić prezentów, które przygotował dla zawodników. Dzięki hojności świętego Mikołaja najmłodsi zawodnicy klubu - Skrzatki, już niebawem będą mogły się zaprezentować w nowiutkich strojach klubowych. Starsi natomiast otrzymali niezwykłe piłki – tym razem nie do grania, ale do odpoczywania.

Wizyta Mikołaja sprawiła ogromną radość zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom spotkania i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.