Wesoło i pożytecznie na wakacyjnych zajęciach w świetlicach w Kisielówce i Starej Wsi

20.07.2014

Różnorodność tematyczna zajęć z jakich skorzystać mogą najmłodsi podopieczni świetlic w Kisielówce i Starej Wsi sprawia, że dzieci nie tylko się bawią ale również i ..uczą. Ale nie chodzi tu oczywiście o uczenie się takie jak w szkole, "siedzenie" nad książkami itp. … przecież są wakacje…chodzi o naukę czegoś co może się przydać najmłodszym na co dzień.

Zabawa jest oczywiście na pierwszym miejscu, i tak dzieci ze świetlicy w Kisielówce wraz z opiekunami uczestniczą w wycieczkach, m.in. w Kamionnej odwiedziły plac zabaw i siłownię, zwiedziły drogę krzyżową na Pasierbcu oraz odbyły wędrówkę na Wierzch Góry. Po drodze było mnóstwo przygód, a niezapomnianą pamiątką po wyprawach są zdjęcia, które będą przypominać o wspólnych wakacyjnych chwilach.

Kolejne tygodnie wakacji to nowe oferty zajęć w świetlicach. Chętnych do udziału w zajęciach odsyłamy do „grafiku wakacyjnego” zamieszczonego na naszej stronie.