Wspólna kolęda w świetlicy w Kisielówce

21.01.2015

Dnia  18 stycznia w Świetlicy w Kisielówce  odbył się Wieczór Kolęd. Dzieci i młodzież przedstawiły program poetycko-myzyczny o tematyce świątecznej. W spotkaniu  wzięli udział zaproszeni goście m.in. Sekretarz Gminy Limanowa  Marek Ziaja, Ks. Zbigniew Kruczyński z Parafii w  Pasierbcu, Sołtys wsi Teresa Wilczek, Radny Gminy Józef Wąsowicz oraz liczne grono mieszkańców Kisielówki.

Z programem kolędniczym zaprezentowała się  m.in. grupa kolędnicza, która zajęła  III miejsce podczas tegorocznego  Przeglądu Grup Kolędniczych  w Starej Wsi . Wspólne kolędowanie było okazją do złożenia życzeń  babciom i Dziadkom z okazji ich święta.