Ferie pełne atrakcji w świetlicach gminnych

09.02.2015

Warsztaty plastyczne, zajęcia kulinarne, turnieje sportowe, wyprawy w plener – to tylko niektóre z licznych propozycji jakie na okres ferii zimowych 2015 przygotowały świetlice z terenu gminy Limanowa. Różnorodność pomysłów spędzenia wolnego czasu sprawia, że na nudę na pewno nikt nie będzie narzekał – zajęcia dostosowano bowiem zarówno do wieku, jak i potrzeb uczestników.

Zachęcamy dzieci i młodzież do licznego udziału, życząc udanego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii.

Szczegółowy plan zajęć w gminnych świetlicach znajduje się na plakatach poniżej: