Na sportowo podsumowano ferie w świetlicy w Kisielówce

02.03.2015

Sportowym akcentem zakończyła ferie zimowe młodzież w świetlicy w Kisielówce. Dnia 28 lutego rozegrano tam zawody w ping ponga. Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach: chłopcy szkoła podstawowa , chłopcy szkoła gimnazjalna oraz dziewczęta.

Po kilkunastu meczach udało się wyłonić  zwycięzców : w kat. szkoła podstawowa I miejsce zajął Adrian Twaróg , w kat. szkoła gimnazjalna - Paweł Sułkowski , natomiast w kat.  dziewczęta - Justyna Pytel . Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki, a osoby zdobywcy pierwszych miejsc piłki ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa .

Nagrody trafiły także do najmłodszego i najstarszego uczestnika ferii : najmłodsza - Natalia Twaróg, a najstarszy - Daniel Golonka. Nagrody wręczała Sołtys wsi Kisielówka Teresa Wilczek. Nad całością zajęć w okresie ferii w świetlicy w Kisielówce czuwały Agata Pytel oraz Beata Wojsław.