Wspaniała zabawa na feriach w świetlicy w Starej Wsi

29.01.2016

Różnorodna tematyka zajęć przyciągnęła najmłodszych w czasie ferii do świetlicy w Starej Wsi. Dzieci  mogły wykazać się zarówno zdolnościami artystycznymi, kulinarnymi, jak i tanecznymi czy sportowymi. Nikt nie narzekał na nudę, a dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom zajęć przez cały okres zimowego wypoczynku.

Niezwykle wesoła atmosfera panowała podczas balu karnawałowego, gdzie najmłodsi oprócz samych tańców uczestniczyli w różnego rodzaju zabawach ruchowych. Pomysły na ciekawe zabawy rodziły się u najmłodszych jeden za drugim, a w trakcie ich trwania śmiechom nie było końca.

Ferie nie obyłyby się także bez sportowych emocji. W trakcie zajęć dzieci brały udział  w  różnego rodzaju grach zespołowych, wiele emocji przyniosła gra w piłkarzyki, gdzie najmłodsi walczyli o tytuł najlepszego gracza.