Dzień Matki w Świetlicy Wiejskiej w Pisarzowej

24.05.2016

Dnia 22 maja br.  w Świetlicy Wiejskiej w Pisarzowej uczestnicy warsztatów "Pokaż  co potrafisz , naucz innych"  przygotowali dla swoich  Mam  program artystyczny.

Ze sceny  Domu Kultury w Pisarzowej popłynęły słowa wierszy, piosenek i z głębi serca płynące życzenia. Wiersze recytowali:Julia Smoleń, Angelika Frączek, Ireneusz  Smoleń, Dominik Golonka i Damian Rosiek. Piosenki śpiewały Anna Górka, Julia Górszczyk i Marlena Golonka. Zebrane w pisarzowskim Domu Kultury Mamy  obejrzały również taniec  ze wstążką w wykonaniu Magdaleny Górskiej, Elizy Smoleń, Karoliny Darowskiej i Izabeli Smoleń oraz  układ taneczny  z pomponami w wykonaniu Marleny Rosiek i Patrycji Frączek.

W zorganizowanie   tego miłego i wzruszającego spotkania zaangażowały się  Panie  Małgorzata Górka, Antonina Lubera, Zofia Rosiek, Marta  Pawłowska i Aneta Rosiek. Kolejny raz uczestnicy warsztatów "Pokaz co potrafisz, naucz innych" przekonali się, że  zawsze mogą na nie liczyć.