Świetlica w Pasierbcu w kulinarnej odsłonie

12.07.2016

Łącznie w pieczeniu pizzy uczestniczyło ponad 40 dzieci.  Zajęcia wywołały  olbrzymi  entuzjazm wśród uczestników, którzy świetnie odnaleźli się w roli kucharzy. Najprzyjemniejszą częścią zajęć była oczywiście degustacja wspólnie przygotowanej pizzy w której uczestniczył również Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik.

W ramach zajęć na świetlicy uczestnicy mogli  pograć w gry planszowe, porysować, czy zagrać w bilard. Była to wspaniała okazja do poznania się i zintegrowania podopiecznych świetlic przed kolejnymi wspólnymi przygodami.

Przypominamy,że 17 lipca planowane jest wspólne wyjście świetlic na Kamionną w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy - zbiórka  przy Świetlicy w Pasierbcu o godz. 8.30. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Informacje o wszystkich zaplanowanych atrakcjach oraz ich szczegółowy harmonogram dostępny jest na specjalnie przygotowanych na tę okazję plakatach oraz u opiekunów poszczególnych świetlic.