Jadwiga Postrożna na IX Festiwalu Muzycznym w Krynicy

05.07.2011

W dniach od 30 czerwca do dnia 3 lipca br. w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy odbywał się IX Letni Festiwal Muzyczny.

Dnia 2 lipca w ramach Festiwalu odbył się koncert pt. "Młodości dodaj mi skrzydła", w trakcie którego wystąpiła niezmiernie utalentowana mieszkanka Gminy Limanowa - Jadwiga Postrożna (mezzosopran), o której sukcesach kilkakrotnie pisaliśmy na stronie internetowej gminy.

W imieniu Wójta Gminy Limanowa - Władysława Pazdana list gratulacyjny oraz kwiaty za zdobycie III miejsca w kategorii głosów żeńskich podczas XIV Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari w Nowym Sączu wręczył Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa.

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}
{multithumb thumb_height=150 thumb_width=0}
{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}{multithumb thumb_height=150 thumb_width=0}

Podczas koncertu w Sali Starego Domu Zdrojowego w Krynicy zaprezentowali się również inni znani artyści: Aleksandra Hruby - mezzosopran, Sylwia Olszyńska - sopran, Maciej Adamczyk - baryton, Stanisław Duda - baryton, Jarosław Kitala - baryton, Barbara Mirek - akompaniament.

JM
(zdj. Andrzej Gulewicz)